אגף מערכות מידע

 
 
בקדמת הטכנולוגיה
אגף מערכות מידע מוביל מספר פעילויות רוחביות בתחומים רבים, כגון: תשתיות, בדיקות, BI, סריקה וכו'. פרויקטים אלו עומדים בסטנדרטים מובילים בתעשייה, כחלק מחזונו של אגף מערכות מידע להוות היחידה המקצועית המובילה והיעילה בנושאי טכנולוגיות המידע במגזר ציבורי.
 
 
פרויקטים מרכזיים
באגף מערכות מידע מתנהלים בכל רגע נתון עשרות פרויקטים, בהיקפים שונים, טכנולוגיות שונות ושיטות שונות. על מנת למקד את תשומת הלב הניהולית בפרויקטים המרכזיים ביותר, המורכבים והמסוכנים, הוחלט להגדיר רשימה מצומצמת של פרויקטים שתיקרא "פרויקטים עיקריים".
 
 
משרד המשפטים מתקוונן אליך

באגף מערכות מידע במשרד, קיימות מערכות רבות לשירות הציבור.

מובאת בזאת רשימת השירותים המקוונים שפותחות באגף מערכות מידע לשימוש הציבור הרחב.​

 
 
שיתופי פעולה
האגף רואה בשיתוף הידע והתוצרים שצבר עם משרדי הממשלה השונים כערך עליון. במסגרת זו שיתף האגף ידע רב בנושאי תשתיתים ואפליקטיבים של ניהול התוכן (פרויקט סער), בנושאים מתודולוגיים שונים, תוכניות עבודה וניהול ריצפת התיכנות (TFS) ועוד.

דבר מנהל האגף

  • דבר מנהל האגף
    ​ייעודו של אגף מערכות מידע הינו "לאפשר למשרד המשפטים על כל יחידותיו לממש את חזונו, באמצעות העמדת מערך מערכות מידע, מתקדם, אמין, זמין  ומאובטח המאפשר המשכיות עסקית, באופן שיאפשר ליחידות המשרד לבצע את ייעודם המלא בצורה  היעילה  ביותר".

תוכנית עבודה

תהליך בניית תוכנית עבודה

לקראת כל שנת עבודה מתחיל תהליך איסוף הדרישות מנציגי היחידות השונות במשרד תוך תעדוף הצרכים והבקשות של היחידות אל מול היעדים העסקיים שעליהן להשיג מחד ומול מדיניות משרד המשפטים, בכללותו, מאידך.

במקביל מתומחרות ומתועדפות היוזמות בפריזמה של מערכות מידע (עלות, סיכונים טכנולוגיים ותפעוליים וכו').