מכתב מהכנ"ר לחגי אולמן המנחה אותו לבחון את התקשרותו של מר דנקנר מול משקיעים פוטנציאליים בסעיף כובל - קטעי עיתונות

 
|15/08/2013 |

​להלן קטעי עיתונות אודות מכתב כונס הנכסים הרשמי אל משקיף IDB לבחינת התנהלותו של מר נוחי דנקנר

אתר גלובס - הכנ"ר: לבחון אם נוחי דנקנר כלל סעיף כובל מול המשקיעים

הכנ"ר: לבחון אם נוחי דנקנר כלל סעיף כובל מול המשקיעים. החשד: דנקנר דרש ממשקיעים פוטנציאליים באי.די.בי לא לפרסם הצעות להסדר חוב אלא בהסכמתו בלבד. נאמני מחזיקי האג"ח זועמים: "דנקנר מקדם את האינטרסים שלו בלבד"

אתר TheMarker- הכנ"ר דורש ממשקיף אי.די.בי לחקור את התנהלותו של דנקנר

כונס הנכסים הרשמי מודאג מהתנהלות קבוצת אידיבי אחזקות. היום (ד') הוציא הכנ"ר מכתב למשקיף חגי אולמן, הדורש ממנו לבדוק האם ההתנהלות של נוחי דנקנר, כיו"ר אי.די.בי פיתוח ואי.די.בי אחזקות, אין בה כדי לפגוע בחברות אותן הוא מנהל ומנסות לצאת ממשבר החובות אליו נכנסו.

אתר כלכליסט - הכנ"ר: "אבקש שתיבחן האם אין בהתנהלות המיוחסת לדנקנר כדי לפגוע באינטרס החברות"

אתמול שיגרה נציגות האג"ח של אי.די.בי אחזקות מכתב לדנקנר בו ציינה כי קיבלה פניה ממשקיע וכי התברר לה שבעת שניהל מו"מ מול דנקנר, האחרון כבל אותו בהסכם לפיו אינו יכול להביא הצעה מנוגדת למחזיקי האג"ח של אחזקות. הנציגות טענה כי מדובר בצעד שלא לטובת החברה אלא לטובתו האישית של דנקנר. הנציגות פנתה בעניין זה גם לכנ"ר בעניין זה. היום הורה הכנ"ר למשקיף מטעם בית המשפט, עו"ד חגי אולמן, לבחון את ההתנהלות של דנקנר בעניין הסעיף הכובל שהכניס לכאורה.

 

אתר  News1- הכנ"ר: לבדוק האם דנקנר הכניס סעיף כובל

 כונס הנכסים הרשמי, פרופ' דוד האן, מבקש (יום ד', 14.8.13) לבדוק האם נוחי דנקנר יצר הסדר כובל לפיו ניתן יהיה להציע להשקיע באי.די.בי אחזקות רק בהסכמתו. נציגו של האן, עו"ד רוני הירשנזון, ביקש מן המשקיף מטעם בית המשפט באי.די.בי, עו"ד חגי אולמן, לבדוק נושא זה.​